Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

02.03.2012

Stan małego Szymka jest coraz gorszy.

Apelujemy o pomoc ciężko choremu Szymkowi. Stan maluszka w ostatnich dniach bardzo się pogorszył. Poważny zabieg na małym serduszku trzeba było przyspieszyć o kilka miesięcy. Młodzi rodzice w kilka tygodni muszą zebrać jeszcze połowę z astronomicznej dla nich kwoty 10 tys. euro.Szymek ma dopiero rok i trzy miesiące, a już sporo przeszedł. Urodził się z poważną wadą serca. Na szczęście wykryto ją jeszcze podczas ciąży. Rodzice udali się do Monachium, do jednego z najlepszych specjalistów kardiochirurgii dziecięcej, Edwarda Malca. Na początku listopada 2010 roku Szymek przyszedł na świat. Pół roku później przeszedł trzy poważne operacje, przed nim jeszcze co najmniej jedna.
Rodzicom udało się zgromadzić już prawie 18 tys. złotych, brakuje im jeszcze co najmniej drugie tyle.
Ostatnio ełczanie pomagali maluszkowi podczas charytatywnego koncertu w Ełckim Centrum Kultury, datki zbierane były także po premierze spektaklu "Skarb Jaćwingów”. – Czasu jest coraz mniej. Gdyby co trzeci mieszkaniec Ełku dał nam po złotówce, nasz problem by zniknął – mówi z nadzieją mama Szymka.

Rodzice mają nadzieję, że ludzie o dobrych serach pomogą ich synkowi. Dlatego też namawiają wszystkich do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz chorego maluszka. Aby to zrobić w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać KRS fundacji Cor Infantis – 0000290273 oraz cel szczegółowy – Szymon Kalinowski.

Wszyscy, którzy chcą pomóc rodzicom Szymka, mogą wpłacać datki na konto fundacji Cor Infantis: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 w tytule przelewu wpisując "Szymon Kalinowski”. Pieniądze zbierane są także w serwisie http://www.siepomaga.pl/  w profilu "Serce za jeden uśmiech”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz