Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

30.07.2011

Ania i jej świat...

Moja córka Ania jest podopieczną Hospicjum Domowego dla Dzieci Ziemi Łódzkiej. Ma 4 latka i jest chora na wodogłowie pozapalne (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnowej), padaczkę lekooporną, przewlekłe cewkowo-śródmiąższowe zapalenie nerek, wiotkość krtani (ma założonego PEGA-sondę wprost do żołądka przez którą dostaje wszystkie płyny , pokarmy i leki) . Jest pod stałą opieką poradni: neurologicznej, neurochirurgicznej ,nefrologicznej, audiologicznej,rehabilitacyjnej i poradni żywienia dojelitowego (odżywiana jest specjalną mieszanką"Nutrini").
Jest opóźniona psychoruchowo (nie siedzi sama, nie raczkuje, nie chodzi, nie mówi, nie chwyta w rączki, nie ma z nią kontaktu ) w związku z tym wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Bez przerwy łapie infekcje (codziennie występują ataki padaczkowe).Na dzień dzisiejszy nie była jeszcze szczepiona ze względu na napady padaczkowe.
Dla mnie jako rodzica tak chorego dziecka jak Ania ludzie z Hospicjum są bardzo dużym wsparciem.Lekarze, pielęgniarki oraz reszta osób to naprawdę wspaniałe osoby do których mogę się zwrócić z każdym problemem i wiem że zrobią wszystko co w ich mocy aby nam pomóc!! Jestem im za to wdzięczna z całego serca!!!!!!!!!!!!Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym"Słoneczko"
STAWNICA 33;
77-400 Złotów.
Wpłat można dokonywać na konto:
SBL ZAKRZEWO
Numer konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację-Anny Tarka.

Dla osób z zagranicy numer swift:
GBWCPLPP a przed numerem konta PL.

Bardzo dziękuję za życzliwość.
Z poważaniem Aneta Tarka(Filipiak).

Kontakt :
nanetka.tarka@interia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz