Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

10.11.2011

O Kubusiu...

Mama o Kubusiu:

"Kubuś jest kochanym chłopcem,który co dzień zasypuje nas mnóstwem pytań-teraz zaczyna coraz więcej mówić i czasem marzę o chwili ciszy-ale przy nim to nie moźliwe hihihi bardzo cieszą mnie jego postępy zaczyna się koncentrować na wykonywanych czynnościach jeszcze tydzień temu robił kilka rzeczy naraz teraz choć na chwilę potrafi się skupić na jednej zabawie to duży postęp.Każdy dzień to kolejny krok na przód"Padaczka - inaczej Epilepsja
Zespół Klinefeltera
Zaburzenia w rozwoju psychoruchowym
Spore opóźnienia mowy

Nasz synek, urodził się w 43 tygodniu ciąży. Niestety doszło wtedy do niedotlenienia mózgu. W pierwszym miesiącu życia, wykryto u niego Epilepsję. Z czasem gdy rósł, dochodziły kolejne problemy, mianowicie z rozwojem psychoruchowym, opóźnienia mowy a teraz zaczyna jąkać się.

W listopadzie ubiegłego roku, lekarz neurolog, zalecił wykonanie badań genetycznych. Diagnoza brzmiała, Zespół Klinefeltera - rzadka sporadyczna choroba genetyczna.

Ja ze względu na chorobę Kuby i jego ciągłą rehabilitację, nie pracuje. Jedynym źródłem naszego utrzymania jest pensja męża - ale to niestety mało.

Kuba wymaga wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, które są uzupełnieniem rehabilitacji. Uczęszcza tez na hipoterapię, ale na nią tez powoli zaczyna brakować nam pieniążków.

Zwracamy się do Państwa o jakąkolwiek pomoc
w walce o zdrowie naszego synka.

Na to potrzebne są pieniążki:
* Turnusy rehabilitacyjne
* Hipoterapię

Rodzice chętnie przyjmą:
* Ubranka - rozm. 110 cm
* Obuwie - rozm. 28

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby przekazać choćby tę symboliczną złotówkę, można to uczynić wpłacając pieniążki na konto:
Fundacja "Potrafię Pomóc" na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi
ul. Dworcowa 14/5
50-456 Wrocław

ING Bank Śląski S.A.
nr. konta: 31 1050 1575 1000 0023 3289 4001
z dopiskiem: "Jakub Popko"


Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: 0000303590,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy: "Jakub Popko"
To potrzeby Kubusia:
-potrzebujemy spodni-jakiś cieplejszych , rajstopki na 116cm,gier i pomocy logopedycznych,znaczków pocztowych do wysyłania próśb o 1 %,
Teraz jesteśmy w cięższej sytuacji mąż stracił pracę jedynym żródłem dochodu jest zasiłek dla bezrobotnych i zasiłki jakie pobieram na Kubusia.
Ja nie pracuję ze względu na jego rehabilitację a niestety na pomoc od rodziny nie możemy liczyć.Dlatego bardzo przydałaby się nam ta pomoc .
Z góry bardzo dziękujemy

1 komentarz:

  1. Kochana nawet nie wiem jak mam dziękować...słowa to za mało:)
    Pozdrawiamy i ściskamy mocniutko Joasia mama Kubusia

    OdpowiedzUsuń