Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

03.03.2012

Włącz się i Ty !!!

Potrzebujemy, poszukujemy, na zasadach wolontariatu, osób kreatywnych, z pomysłami, do pomocy przy organizacji masowej imprezy dobroczynnej.
Liczymy na pomoc przy pozyskiwaniu i powiązaniu ze sobą pewnych podmiotów branży medialnej i artystycznej, które będą mogły ze swojej strony zadeklarować charytatywną pomoc, wsparcie i uczestnictwo w koncercie na rzecz Daniela Lewińskiego.
Prosimy o przesłanie danych kontaktowych i krótkiego opisu o sobie, na e-mail: help.and.roll@gmail.com
Może sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale masz wielki wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość. Ja?- zapytasz. Tak!- odpowiemy. Właśnie w tej chwili decydujesz o nas! Tak, decydujesz o „help & roll”! Tym samym decydujesz o tym, czy Daniel ma szansę na wyzdrowienie. Tak, bo jeśli pochwalisz naszą inicjatywę, klikniesz na lubię, udostępnisz dalej, napiszesz na forum dyskusyjnym, czy powiesz znajomym, że mogą zrobić to samo, wykonasz działania, które nic Cię nie kosztują, a pomagają i kreują. Popularne inicjatywy przyciągają sponsorów, interesują media. To od Ciebie zależy, czy nam się uda pomóc Danielowi http://www.facebook.com/pages/Help-Roll-czyli-gramy-dla-Daniela/305725299473375   i czy będziesz miał w tym swój udział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz