Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

01.03.2012

Cegiełka dla Filipka

http://allegro.pl/charytatywna-dla-filipka-zdjecie-cegielka-i2171933955.html

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego synka Filipa!!!
Filipek ma 9 lat i zmaga się z autyzmem. Po tym, jak w sierpniu ubiegłego roku wziął udział w delfinoterapii na Krymie, jego rozwój intelektualny i emocjonalny ruszył z kopyta. Każdego dnia zadziwia nas i specjalistów, którzy z nim pracują. Nadrabia zaległości z wielu dziedzin. Chociaż jego mowa jest nadal niewyraźna, to największym sukcesem jest to, że Filipek sam chce mówić, chce się komunikować. Jest wciąż uśmiechnięty i pogodny, a sytuacje trudne zdarzają się już tylko czasami. Miesięczne koszty terapii sięgają 4000zł, a dodatkowo co 6-8 tygodni Filipek powinien wziąć udział w 5 dniowym turnusie
w Bydgoszczy, którego koszt to 3000zł.
To co cieszy nas najbardziej, to to, ze zaczyna korzystać z wyższych partii mózgu, zaczyna logicznie myśleć, a to sprawia, że na chwilę obecną jest dzieckiem naprawdę wysoko rokującym. Pomóżcie mu, bo tylko dzięki dalszej systematycznej i wielokierunkowej terapii Filipek ma szanse na normalne życie w przyszłości.
Chcielibyśmy ponownie wyjechać do delfinarium, by dać jeszcze większą szansę Filipkowi, zwłaszcza, że bardzo mu ta forma terapii pomogła. Termin wyjazdu to 16-26 lipiec 2012 r, koszt to ok 12000zł. Prosimy Państwa o pomoc, bo sami nie jesteśmy w stanie opłacić mu tego wyjazdu.
Dzięki Ludziom Dobrej Woli, którzy przekazali przedmioty na aukcje charytatywne, możemy również w ten sposób zasilić subkonto Filipka w Fundacji Słoneczko! Pieniądze za wylicytowane przedmioty w całości trafią właśnie na konto Fundacji, dlatego ważne jest, by w tytule przelewu wpisać: na rehabilitację Filipa Biegała 30/b.
Z całego serca Państwu dziękujemy
Beata i Marcin Biegała
Przedmiotem tej aukcji jest zdjęcie Filipka z delfinem - CEGIEŁKA!
ZAPRASZAMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz