Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

29.08.2011

"Mukolinek" potrzebuje ubranek...

http://mati-szostak.pl/
Moi drodzy, słowa te kieruję przede wszystkich do osób które do tej pory „ubierały” Mateuszka przysyłając cudowne rzeczy których już nie będą nosić ich pociechy a w których nasz mukolinek mógłby jeszcze „spokojnie podreptać”.

Córka zrobiła swoisty remanent w szafka na rzeczy, po jego zakończeniu okazało się że szafki są puste. Mateo powyrastał z wszystkiego a jak wiecie zapewne koszt zaopatrzenia go w rzeczy niezbędne do funkcjonowania przewyższył by znacznie koszt „zabawek do zerówki”
Kochani jeżeli znajdziecie gdzieś w swoich szafach używane, niepotrzebne już rzeczy i zechcielibyście się podzielić z nami, bardzo proszę nie wyrzucajcie ich ale prześlijcie do nas a będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.

Tak prawdę mówiąc każde ubranko, koszulka, spodenki, kurteczki i sami wiecie co……pozwoliło by nam zaoszczędzić pieniążki, których notabene nie mamy.
Proszę tak oficjalnie tylko i wyłącznie dlatego, że proszę o rzeczy które już nie są Wam potrzebne, których być może chcielibyście się pozbyć, to już wiecie co z nimi zrobić. Za ewentualne paczki zapłacimy.

Przepraszam bardzo za tak śmiałą i otwarcie sprecyzowaną prośbę ale mimo, że nasz mukolinek zasługuje na wszystko co najpiękniejsze i najlepsze……….nie jesteśmy mu w stanie tego zapewnić, co jak wiecie jest naszym „przekleństwem” Jak widzicie mamy problem by ubrać Mateuszka a co dopiero z resztą, niezbędną do życia i walki z mukowiscydozą.(mukolinkowy dziadek)

Ubranka są potrzebne w rozmiarze: 122 - 129

KONTAKT:
Magda Szostak
83-110 Tczew
Ul. Kasztanowa 16B/10
Tel. 608443768

http://superplastus.blogspot.com/2011/08/ubranka-dla-maego-mukolinka.html

3 komentarze:

 1. Ja jestem chętna.Jestem od załatwiania rzeczy-krynia z pomagamy.dbv,pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wam, bardzo dziękuję, jestem wzruszony i wcale się tego nie wstydzę:)

  Marek Szostak - dziadek Mateo
  www.mati-szosta.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Marku,nie ma za dziękować.Nasza Krynia to taki aniołek który chciałby wszystkim pomóc i naprawić świat.Podziwiam ją za jej wielkie zaangażowanie i ogromne serce:))

  Kryniu,dziękuje za to że Jesteś !!!

  OdpowiedzUsuń