Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

12.07.2011

Poznaj Dawidka

W końcu coś ruszyło ;)

Pani dr Filipowicz zgodnie z obietnicą znalazła czas w lipcu, poszła nam na rękę i pomiędzy turnusami 13 lipca Dawid BĘDZIE MIAŁ PIERWSZĄ OPERACJĘ. W Krakowie mamy być 12 lipca a na drugi dzień o 6 30 mamy stawić się z Dawidkiem na oddział. Dawid oczywiście musi być na czczo, bo tego samego dnia dr Filipowicz i dr Bilska przeprowadzą operację. Jeśli wszystko będzie dobrze to dzień później będziemy mogli wracać do domu ;))

Pierwsze będzie operowane oko lewe, bo jest w dużo gorszym stanie. Bardzo się cieszę, że udało się to zrobić w końcu i w dogodnym terminie ;) 19 czerwca wyjeżdżamy do Tratwy i Dawid będzie intensywnie ćwiczył, praktycznie tydzień po powrocie z turnusu jedziemy do Krakowa na operację a po niej Dawid musi miesiąc odpoczywać, nie wskazany jest duży wysiłek a w jego przypadku są to turnusy. Równy miesiąc po operacji mamy zarezerwowany termin na kolejny turnus w Tratwie, potem we wrześniu i październiku w Wągrowcu. Dawid wzmocni nogi.

Mam małą nadzieję, że może w listopadzie udałoby się zoperować prawe oko, to w tym roku mielibyśmy już po jednej operacji na każde oczko. NA PIERWSZĄ OPERACJĘ I TURNUS W CZERWCU MAMY ZEBRANE PIENIĄDZE, ALE NA KOLEJNE NIESTETY NIE! ;( A będą praktycznie jeden po drugim, to kwota ok. 12 tys. zł. A jeśli uda się w listopadzie ustalić termin kolejnej operacji to DO LISTOPADA MUSIMY ZEBRAĆ 15 TYS. ZŁOTYCH.

Wiem, że to jeszcze trochę czasu, ale szybko minie i nie można kombinować na ostatnią minutę, bo można się przejechać. A my nie możemy sobie teraz pozwolić na rezygnację z jakiegokolwiek turnusu, a na pewno nie odwołać operacji.

APELUJĘ O POMOC FINANSOWĄ kierowaną na konto fundacji, które znajdziesz w zakładce "Jak możesz mi pomóc" na stronce Dawidka:
http://www.dawiddembinski.hpu.pl/
                                                                    Dziękuję za Waszą pomoc. Beata Dembińska


Więcej informacjii o Dawidku znajdziesz na:

 www.dzieciom.pl/5564

http://www.mkkwola.dbv.pl/readarticle.php?article_id=157

http://pomagamy.dbv.pl/forum/viewforum.php?forum_id=74

http://pomagamy.dbv.pl/news.php?readmore=78

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz