Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

11.07.2011

Jestem taki jak Ty

Zapraszam na stronkę Krzysia :)

Tekst pochodzi ze stronki Krzysia:


Witam wszystkich na mojej stronce o mnie. Pewnie niektórzy zastanawiają się kto to jest ten Krzysiu i co on sobą reprezentuje? Więc po krótce się przedstawię:
  - Jestem chłopcem o imieniu Krzyś, który przez los został potraktowany trochę mniej życzliwie niż inne dzieci - urodziłem się z Zespołem Downa. Moje życie jak do tej pory pędzi innym torem i tak już prawdopodobnie zostanie. Upośledzenie umysłowe, osłabiona odporność, wiotkość mięśni i stawów oraz kilka innych cech spowodowały, że moje życie to ciągła rehabilitacja i walka z chorobami. Jeżdżę na koniku (hipoterapia), mam zajęcia z pieskiem (kynoterapia), czasem chodzę na basen jak mi zdrowie na to pozwala, mam zajęcia z logopedą, pedagogiem, psychologiem, terapię ruchową i ... nie mogę sobie przypomnieć co jeszcze mam .
A, i wyjeżdżam raz lub dwa razy do roku na - jak to mówi moja mama - "specjalistyczny turnus rehabilitacyjny", który kosztuje ho, ho, ho...   . Zresztą cała moja rehabilitacja sporo kosztuje!
Gdyby ktoś z Was chciałby mnie wspomóc w rehabilitacji i leczeniu, to w zakładce Jak mi pomóc podaję konto Fundacji, która mnie wspiera. Na konto można dokonywać wpłat darowizny na leczenie i rehabilitację.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz