Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

25.07.2011

Mateusz potrzebuje naszej pomocy....

Mateusz urodził się 19 kwietnia 1997r. w szpitalu w Koninie. Gdy miał zaledwie 7 dni przeszedł pierwszą operację. Po wykonaniu wszystkich badań, okazało się, że jest to naczyniak krwionośno-limfatyczny. Kiedy miał rok zachorował na zapalenie płuc i wtedy naczyniak zaczął dawać o sobie znać. Z biegiem czasu lekarze stwierdzali coraz więcej objawów. Zaczęliśmy jeździć do szpitala w Łodzi, Poznaniu oraz Kaliszu. Lekarze bezradnie rozkładali ręce. Nie byli w stanie mu pomóc.
Wkońcu w 2001r. udało nam się dotrzeć do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam przez trzy lata jeździliśmy z Mateuszem na kontrole do poradnii chirurgicznej. W 2004r. trafiliśmy na oddział onkologii, gdzie podjęto decyzję o kuracji chemioterapią. Chemioterapia trwała rok. Co miesiąc od 13 września(2004r.)jeździliśmy do Warszawy (to była męka dla nas obojga). Dziesięć dni w szpitalu, dwadzieścia dwa w domu i znów wyjazd... Chemioterapię zakończyliśmy we wrzesniu 2005r. Badania tomografem wykazały, że nie przyniosła żadnego efektu...
Jednak niedawno pojawiła się nadzieja - leczenie w Berlinie.
TERMIN WYJAZDU!Otrzymaliśmy odpowiedź od Specjalistycznej Kliniki w Hamburgu.
Prof. Dr. A. Loose - specjalista od malformacji kończyn dolnych chce zobaczyć Mateusza, aby móc konkretnie stwierdzić, czy jest w stanie mu pomóc.
Termin konsultacji i badań wyznaczony został na 3 września 2011r. o godz. 10:00
Niestety nie zostało zbyt wiele czasu, a koszt samej konsultacji wynosi 300-400 Euro. Do tego dochodzi przejazd, badania, pobyt itd. Sami nie zdołamy uzbierać całej kwoty, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz