Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

05.09.2015

Szefowa kontra sarcoma synoviale.Pomóż jej wygrać !


Kochana Drużyno!
Trochę to trwało, ale znaleźliśmy! Wczoraj lekarze z UNIKILINIK z niemieckiego Aaachen ostatecznie potwierdzili, że jest metoda na gada, który zagnieździł się w płucach Szefowej! Zaproponowali dwie operacje z tygodniową przerwą między nimi i nowatorską radioterapię. Lekarz, który wraził swoją gotowość uratował już niejedno życie i chce walczyć o kolejne - o życie Martyny!
I to koniec dobrych wiadomości... Otrzymaliśmy też kosztorys. Życie Martyny kosztuje 40.000,00 Euro...Najbliżsi Mati takich pieniędzy nie mają.... A czas gra w tym przypadku ogromną rolę...
DLATEGO OGŁASZAMY WIELKĄ AKCJĘ! Kochani - walczymy o Martynę, bo dobroć ludzi nie raz już uratowała zagrożone życie. I tym razem też się uda!
Kochani - udostępnijcie tę informacje wszędzie, gdzie możecie, zaproście do pomagania Szefowej każdego, kto ceni drugiego człowieka. Im szybciej zgromadzimy potrzebne środki, tym szybciej niemieccy lekarze wyeksmitują gada!
Każda darowizna przekazana na subkonto Martyny w Fundacji Kawałek Nieba to kroczek w kierunku wygranej. Już w poniedziałek Fundacja zgłosi też Martynkę do zbiórki na portalu SiePomaga - będzie można wpłacać środki, będzie można wysłać sms!

1 komentarz: