Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

02.04.2012

APELUJEMY PONOWNIE !!!

Mamy dobre i złe wieści.
Dobre, to, że wiemy już coś o stanie zdrowia Daniela, złe to, że będzie to bardzo drogie leczenie.
Daniel Lewinski, jest po wstępnej diagnozie w Niemieckiej Klinice, w Munster.
Daniel otrzymał kosztorys dalszego lec...zenia.
Jedną z potrzeb jest konieczne przeprowadzenie bardzo poważnej i skomplikowanej operacji.
Na jej wykonanie potrzebna jest bardzo duża suma pieniędzy.
Koszt planowanej operacji to, aż 52.500,00 € (euro)!
By nie dopuścić do pogłębiania się u Daniela choroby, sprawą priorytetową jest doprowadzenie do tego, aby Daniel powrócił do fizycznej sprawności! Dzięki temu, poprzez mechaniczne naturalne obciążanie kości, chodzenie, powinna nastąpić regresja choroby, odbudowa kości.
Odnośnie wskazania podstaw tego typu leczenia.
Daniel jest prze koszony, jak stwierdziły badania, ma za długą endoprotezę, brak przyczepu i niewydolność przebiegu mięśni stawu biodrowego, unieruchomione kolano i przykurcz nogi. W wyniku tych objawów dochodzi bardzo dużych przeciążeń, tym samym jest ryzyko kolejnych uszkodzeń kości. Nie można leczyć w momencie, gdy dochodzi do uszkadzania kośćca. Nie można zaobserwować jak następuje leczenie i jaka jest naprawdę odbudowa kości, gdy dochodzi do wewnętrznych urazów kości i zwyrodnień. Operacja jest priorytetem w powrocie Daniela do zdrowia. Jak twierdzi niemiecki Profesor Gosheger, dzięki operacji powinny zmniejszyć się też objawy bólowe. Takie przyjęto na dziś postępowanie.
Jak widzicie przed Danielem długie i ciężkie leczenie. Oszczędźmy mu, chociaż zgryzoty, w związku z ogromnymi kosztami leczenia, na które nie ma On, w tej chwili potrzebnych pieniędzy.
Wszelkie możliwe formy wsparcia Daniela Lewińskiego, opisane są na jego blogu>>>DANIEL LEWIŃSKI ROZPOCZĄŁ LECZENIE W NIEMIECKIEJ KLINICE
APELUJEMY O TO, ABY MÓGŁ JE KONTYNUOWAĆ
APELUJEMY DO OSÓB PRYWATNYCH, INSTYTUCJI, FUNDACJI, STOWARZYSZEŃ I FIRM,
APELUJEMY O POMOC, APELUJEMY DOŁÓŻCIE SWOJĄ CEGIEŁKĘ

DOCENIAMY KAŻDĄ POMOC

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA
BĄDŹ JEDNYM Z NAS, STAŃ PO STRONIE ZDROWIA!!!

Pamiętajcie o koncercie „Help & Roll, czyli gramy dla Daniela” bądźcie na nim, pokażcie, że los Daniela, nie jest wam obojętny. Pamiętajcie jednak, sam koncert nie zgeneruje takich wielkich środków, aby pokryć leczenie Daniela. Koncert jest medium informacyjnym, aby przyciągnąć potencjalnych darczyńców, poinformować ich o potrzebie leczenia i nakierować na fundację AVALON, której beneficjentem jest Daniel Lewiński.
GRAMY=POMAGAMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz