Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

14.04.2012

Nataniel prosi o pomoc !!!

NAZYWAM SIĘ NATANIEL.URODZIŁEM SIĘ O WIELE ZA WCZEŚNIE,BO JUŻ W 29 TYG. CIĄŻY. WRAZ ZE MNĄ NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ MÓJ BRACISZEK MAKSYMILIAN. NIESTETY JA NIE MIAŁEM TYLE SZCZĘŚCIA CO ON I DZIŚ JESTEM BARDZO CHORY. W PIERWSZYM TYGODNIU ŻYCIA MIAŁEM MASYWNE WYLEWY( IV STOPNIA) DO MÓZGU. OD TAMTEJ PORY JA I MOI RODZICE WALCZYMY O MOJE ZDROWIE I ŻYCIE.
PIERWSZE PÓŁ ROKU ŻYCIA MUSIAŁEM BYĆ Z DALA OD MOJEJ MAMY I TATY,DLATEGO ŻE LECZONO MNIE W POMORSKIEJ AKADEMII MEDYCZNEJ W SZCZECINIE.TO BYŁ NAJGORSZY OKRES W MOIM CAŁYM ŻYCIU.BYŁEM TAM WIELOKROTNIE OPEROWANY,A LEKARZE WCIĄŻ POWTARZALI, ŻE JEST BARDZO ZE MNĄ ŹLE...
W TRAKCIE LECZENIA W PAM PRZESZEDŁEM SZEREG KOMPLIKACJI ZWIĄZANYCH Z WYLEWEM I Z WCZEŚNIACTWEM.PRZESZEDŁEM SEPSĘ,NEUROINFEKCJĘ,ZAPALENIE OPON MÓZGOWO-RDZENIOWYCH,ZAPALENIE PŁUC,PORAŻENNĄ NIEDROŻNOŚĆ JELIT,KRWAWE WYMIOTY.
TO WSZYSTKO ODCISNĘŁO TRWAŁE PIĘTNO NA MOIM ZDROWIU I ROZWOJU.WYLEW SPOWODOWAŁ WODOGŁOWIE POKRWOTOCZNE.W LIPCU 2009 PRZESZEDŁEM IMPLANTACJĘ DRENAŻU KOMOROWO-OTRZEWNOWEGO POTOCZNIE MÓWIĄC MAM W GŁÓWCE ZASTAWKĘ,KTÓRA SZTUCZNIE WYMUSZA KRĄŻENIE PŁYNU MÓZGOWO-RDZENIOWEGO.
DZIŚ JESTEM JUŻ 3LETNIM CHŁOPCEM,ALE NADAL NIE POTRAFIĘ SAM PRZEKRĘCAĆ SIĘ NA BOCZKI ANI SIEDZIEĆ.
CIERPIĘ NA MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE-CIĘŻKI ZESPÓL WIOTKI,MAM PADACZKĘ LEKOOPORNĄ TZW. ZESPÓL WESTA,MAM ZANIK NERWÓW WZROKOWYCH.
WYLEW TAK BARDZO USZKODZIŁ MÓJ MÓZG ŻE DO DZIŚ NIE MOGĘ ZOBACZYĆ TWARZY SWOJEJ MAMY. MAM TEŻ OGROMNE PROBLEMY Z ODŻYWIENIEM,MAMA KARMI MNIE BUTELKĄ,BO NIE POTRAFIĘ GRYŹĆ I POŁYKAĆ STAŁYCH POKARMÓW.
CODZIENNIE MUSZĘ ĆWICZYĆ W DOMU Z PANIAMI RENIĄ I MAŁGOSIĄ,BARDZO TEGO NIE LUBIĘ I STRASZNIE PŁACZĘ,BO TO MNIE BOLI,ALE ROZUMIEM ,,,ŻE NIE MAM INNEGO WYJŚCIA I MIMO WSZYSTKO MUSZĘ BYĆ DZIELNY,BO WIERZĘ,ŻE W KOŃCU TE WYSIŁKI NIE PÓJDĄ NA MARNE,I W KOŃCU BĘDĄ EFEKTY MOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY.

PROSZĘ LUDZI O WIELKIM SERCU O WSPARCIE,BEZ WAS NIE DAMY SOBIE RADY.

JAK MOŻEMY POMÓC NATANIELOWI?
ABY PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ NA RZECZ NATANKA TRZEBA NAPISAĆ :

FUNDACJA ZŁOTOWIANKA
ul. Widokowa 1
77-400 Złotów

OPERACJE ZAGRANICZNE WYMAGAJĄ UŻYCIA
SWIFT CODE : GBWCPLPP

SBL Zakrzewo 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
UWAGA BARDZO WAŻNE :
Koniecznie z dopiskiem : na rzecz Nataniela Kwiecińskiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz