Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

27.02.2012

Pomagamy Danielowi

Daniel

 Blog Daniela  http://wpotrzaskuchoroby.lifesaversblog.com/blog.html  młodego mężczyzny który od kilku walczy ....z niezdiagnozowana chorobą .
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Rak_Ktorego_Nie_Bylo,1274708/index.html
Walczy i nie poddaje się.
Daniel na swoim blogu opisuje swoję zmagania i szuka pomocy.Tekst pochodzi z bloga Daniela:
"A teraz do sedna.

Do kliniki dotarliśmy przed czasem. Rozmowa z profesorem i lekarzami była bardzo owocna.
Profesor, wraz z lekarzami, przejrzał moją dokumentację medyczną, a w tym wszystkie RTG, MR, CT i inne dokumenty z leczenia, które ze sobą przywiozłem. Mimo, że niemiecki profesor zna się z polskim profesorem, który mnie operował i koordynował moje „leczenie”, powiedział, że ma przypuszczenia co do choroby, która niszczy moje kości. Profesor z Niemiec zapewnił mnie, iż chce mi pomóc i mimo, że zna się z polskim profesorem, nie zaważy to na postawieniu diagnozy i moim przyszłym leczeniu. Ponieważ w moich medycznych dokumentach jest wiele pomyłek, profesor nie ufa im i dlatego jest zmuszony do wykonania wielu badań, które będą  wykonane w Niemczech. Jest to konieczne by postawić prawidłową diagnozę. Chce mnie położyć u siebie w szpitalu i przeprowadzić różne badania diagnostyczne.
Z uwagi na to, że mój szkielet jest w bardzo złym stanie i cały czas pogarsza się, zaproponowano mi bym stawił się do ich szpitala już na początku tego tygodnia. Niestety, z uwagi na brak funduszy, musiałem odmówić. Poprosiłem by przesłano mi dokładny kosztorys diagnostyki, gdyż jestem zmuszony zwrócić się do Ludzi Dobrej Woli o pomoc i wsparcie finansowe na tą hospitalizację.
W ciągu tygodnia mam otrzymać dokładną wycenę.

Kochani, myślę że już w następnym tygodniu będę ponownie potrzebować Waszej intensywnej pomocy w zbiórce funduszy. Ale o tym szczegółowo napiszę, jak będę miał w ręku kosztorys.
Trzymajcie razem z nami kciuki oby był jak najniższy i możliwy dla nas do uzbierania.
Bez Was nie dałbym rady dojść do tego etapu drogi - drogi po zdrowie. Jesteście CUDOWNI !!!"Opieką i pomocą objęła Daniela grupa Izy Sokołowskiej  - LightOfHope.

Więcej wiadomości o danielu możecie uzyskać równiez na blogu pani Iwony Wojtek  http://www.bloggeronka.eu/    która działa w tej grupie  http://www.lightofhope.info/

Serdecznie zapraszam do pomocy Danielowi. On naprawde jej potrzebuje. jak pisze pani Iwona:"Trudno uwierzyć,że Daniel do dziś nie otrzymał żadnej pomocy od osób coś mogących.Wielu odwraca głowy bo niewygodnie,bo nieprzyjemnie ,bo można stracić stołek ciepłej posadki.A co z Danielem????Z jego życiem??? Co z bólem który nasila się z dnia na dzień?? Jak  żyć gdy wiara i zaufanie zawiodło?Pomózmy Danielowi.Rozsyłajmy info z jego blogiem gdzie sie da.Może ktoś usłyszy??/"

Popieram i  rozsyłam  apel o pomoc.Kochani,proszę przyłączcie się do pomocy Danielowi!!!


WYSYŁAJĄC SMS O PODANEJ TREŚCI - ZBLIŻASZ DANIELA DO TEGO ABY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ CEL - LOT PO ŻYCIE .. ZDROWE SZCZĘŚLIWIE ŻYCIE - DO DZIEŁA KOCHANI -

Dziękujemy.

 

Pozyskaliśmy obiekt dla organizacji koncertu charytatywnego "HELP & ROLL czyli gramy dla Daniela" !!! I to za darmo!!! :-))) Możemy ogłosić, iż koncert odbędzie się 19 kwietnia 2012 roku, w Amfiteatrze im. Michaela Jacksona, na Warszawskim Bemowie. Dziękujemy z całego serca, zarządcy muszli koncertowej, Bemowskiemu Centrum Kultury, za wsparcie imprezy dobroczynnej.
GRAMY POMAGAMY!!! Dnia 19 kwietnia 2012 roku, w Amfiteatrze Bemowo, koncert charytatywny
„Help & Roll ”, poprowadzi znany dziennikarz i krytyk muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer …. Z przyjemnością zapowiadamy, imprezę „Help & Roll czyli gramy dla Daniela ", poprowadzi MAREK WIERNIK!!! Marku, kłaniamy się w pas!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz