Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

12.12.2012

Wyślij świąteczną kartkę do chorego dziecka

http://marzycielskapoczta.pl/swiateczna-kartka/


Świąteczna Kartka” to niekomercyjna akcja wysyłania tradycyjnych, bożonarodzeniowych i noworocznych kartek do ciężko chorych dzieci. Nasza inicjatywa wystartowała 1 grudnia i potrwa do końca miesiąca.
Pokażmy, że tradycja wysyłania świątecznych kartek nie tylko jest wciąż żywa, ale nigdy nie miała się tak dobrze! Gdyby każdy rodak przy wysyłaniu kartek posłał jedną choremu dziecku, ileż by to było wsparcia do walki z chorobą, ile dobrej energii dla dzieci na cały nowy rok!


„Świąteczna Kartka” jest inicjatywą Marzycielskiej Poczty czyli akcji polegającej na pisaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Marzycielska Poczta trwa nieprzerwanie od trzech lat i wszyscy bez wyjątku pomagamy przy niej jako wolontariusze.
Okres świąt to jedyny taki czas w ciągu roku gdy do chorych dzieci może popłynąć tak potężne wsparcie. Prosimy, pomóż nam dotrzeć z ideą akcji do jak największej liczby osób! Nie stoi za nami żaden sponsor więc informacja o akcji rozchodzi się „pocztą pantoflową”.
Jak możesz pomóc:
  • Zamieść na swojej stronie jeden z naszych bannerków (zajrzyj do zakładki „Bannerki akcji” po lewej stronie menu)
  • Przekaż lokalnym mediom ze swojej miejscowości informację o wystartowaniu akcji (zajrzyj do zakładki „Dla mediów” po lewej stronie menu)
  • Zorganizuj w swojej szkole/pracy akcję tworzenia kartek
  • Napisz o nas na swojej stronie, Facebooku czy innym portalu społecznościowych
Za każdą pomoc w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz