Obserwatorzy

Żyj Uważnie-Ważne Jak Żyjesz !!!

01.10.2011

Ada


Ada urodziła się w maju 2010 roku. W trzeciej dobie życia zdiagnozowano u niej zaćmę wrodzoną obu oczek. Po kilku tygodniach badań i licznych konsultacjach w kraju trafiła do Kliniki Okulistycznej w Greifswaldzie, gdzie przeszła dwie operacje. Niestety w ciągu kolejnych 2 miesięcy doszło do powikłań i Adę operowano jeszcze 2 razy.
We wrześniu 2011 r. podczas kontrolnych badań okazało się, że ciśnienie w lewym oku Ady jest zbyt wysokie i stanowi duże zagrożenie dla jej wzroku. Lekarze podjęli decyzję o kolejnej operacji, która musi odbyć się jak najszybciej. Niestety jej koszt to ok. 4 000 euro.
Dzięki dotychczasowej pomocy wielu osób rodzina była w stanie zapewnić dziewczynce odpowiednie leczenie i rehabilitację. Teraz jest zmuszona prosić o pomoc. Są zdeterminowani i zrobią wszystko, aby Ada odzyskała wzrok.

„Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu 16 tys. złotych na kolejną operację oczek  naszej córeczki. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą okazaną nam pomoc i życzliwość”,  
                                                                                                    Małgorzata i Daniel Urbanowscy
Oto dane do przelewu:

Fundacja "Mam serce"
ul. Wita Stwosza 12
02-661 Warszawa
Nazwa banku: Millennium Bank
Numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325
Tytuł przelewu: Ada Urbanowska

Wszystkie darowizny z tytułem "Ada Urbanowska" są w 100% wpłacane na jej konto. Fundacja nie pobiera żadnych opłat.

http://www.mam-serce.org/komu-pomagamy/3-nowe-dzieciaki/160-komu-pomagamy-nowi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz